KONST / Litografier / Färglitografi 14954040
nr 1495 4040
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Signerad, numrerad 14/360. Färglitografi, bildmått: 60x48cm, yttermått inklusive ram: 80x67cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:07:38
10/10 19:25:52